AMACINIZA VE HEDEFİNİZE GİDEN YOLDA SİZİNLEYİZ

BAŞARIMIZ; HIZ, DENEYİM VE HİZMET KALİTEMİZDE SAKLI

TOPLANTILARINIZ VE SEYAHATLERİNİZ UNUTULMAZ OLSUN

  Best price guarantee

  Lorem ipsum dolor sit amet, consec olor etscing elit. Aenget dolor.

  235 Destinations

  Aenean massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis partdiculus mus.

  24/7 Phone support

  Donec quam felis, ultricies nec, pellentesque equat massa quis enim.

  Tursab belgeli A grubu acenta olarak turizm sektöründe 1997 den itibaren hizmet  vermekteyiz. Çalıştığımız ağırlıklı ilaç sektöründeki kurumsal firmalarımıza verdiğimiz  güvenle, Türkiye ve tüm dünyada  toplantı, kongre, sempozyum, lansman ve ödül gezileri organize etmekteyiz. Firmalarımızın beklentileri dahilinde tüm süreçleri titizlikle ve detaylı şekilde planlamaktayız. Projelerin konseptlerine uygun nitelikte yaratıcı alternatifler sunmaya, en iyi  şekilde satınalma yapmaya özen göstermekteyiz. Firmamıza iletilmiş bilgilerin gizliliğini ve güvenliğini sağlarız. EMİ Turizm’in gücü, uluslararası ve bölgesel tecrübeye sahip, dinamik ve deneyimli ekibimizde yatmaktadır. Kaliteli, yaratıcı içerik yönetimi ile toplantı, organizasyon ve seyahatler için yeterli  deneyimine sahip olan ekibimiz çözüm ortağınız olarak uzun yıllara dayanan tecrübesini sizlerle paylaşıyor.

  Detaylı Bilgi için Tıklayınız…

  HİZMETLERİMİZ

  Ülkemizde ve Dünyanın her yerinde düzenlenen Uluslararası ve Ulusal Kongre & Sempozyumlara katılım için gerekli olan kayıt, otel rezervasyonu, uçak bilet alımı, vize işlemleri, transfer, restaurant rezervasyonu…gibi ihtiyacımız olan  tüm organizasyonu yapıyoruz. Sağlık sektöründeki Derneklerin yurtdışı toplantı organizasyonu, klinik veya hastane ziyaretleri ve toplantıları için gerekli tüm koordinasyonu ve organizasyonlarını yapıyoruz.

  Fiziksel olarak bir araya gelinemeyen durumlarda web üzerinden  canlı oturumlarla, dilediğiniz sayıda katılımcı ile kayıt edilebilen ve farklı salonlar da oluşturularak istenilen salona giriş yapılmasını içeren toplantıların yönetimi ile  ölçülebilir performansları görebileceksiniz

  Şirketlerin, pazarlama ve marka & ürün stratejileri ile orantılı etkinlik yönetimi yapmaktayız. Yenilikçi çözüm ve yenilikçi yaklaşımları birleştiririz. İçerik, tasarım, digital çözümleri tecrübemiz ile yönetir ve bütçeleriz. Rutin şirket toplantılarının, akılda kalıcı olması için değişen trendler konusunda kendimizi güncel tutuyoruz. Teknolojinin imkanlarından faydalanarak farkındalığı yüksek tutuyoruz. Hayal ettiğiniz şekilde konsept oluşturma ve yönetimi ile prodüksiyon hizmetini birleştirerek fark yaratan projeleri gerçekleştiriyoruz.

  Firmaların çalışanlarına ve iş ortaklarına teşvik amaçlı düzenlen seyahatlerin bütçelenmesi, otel konaklama, uçak, gezilecek yerlerin belirlenmesi, kaliteli restoranlarda  zengin menü seçiminin yapılarak memnuniyetin yüksek olmasını sağlarız. Yurt içi ve Yurt dışında konusunda güçlü  tedarikçilere sahibiz ve  deneyimli ekibimizle organizasyonları başarılı şekilde yönetiriz. Doğru içerik, planlama ve yaratıcı yaklaşımlarla etkili yönetim yaparız.

  Yıllardır sektörün içinde olmamız nedeni ile gerek zincir  gerekse lokal oteller ile tüm dünya genelinde iyi ilişkiler içinde olmamız satınalma gücümüzü artırmakta. Bütçeniz doğrultusunda tüm dünyada sahip olduğumuz tecrübemiz ve güncel bilgilerimizle, uygun seçenekleri uygun bütçeleri araştırarak sunuyoruz ve konforlu, konaklama deneyimi yaşamanızı hedefliyoruz. Konaklama yapılacak otellerin  güncel Covid-19 bilgilendirmesi yapıyoruz.

  Seyahat planınız dahilinde, güvenli olan tüm havayolu seçeneklerini en uygun bütçeler ile araştırarak sunuyoruz. Uçuşlardan önce güncel Covid-19 bilgilendirmesi yapıyoruz.

  KONGRE & ORGANİZASYON

  25

  YIL

  5650

  ETKİNLİK

  210000

  KATILIMCI SAYISI

  Yurt içi Turlar

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Donec quam felis, ultricies nec, pellentesque eu, pretium quis, sem. Nulla consequat massa quis enim.

  Detaylı Bilgi için Tıklayınız…

  Yurt Dışı Turlar

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Donec quam felis, ultricies nec, pellentesque eu, pretium quis, sem. Nulla consequat massa quis enim.

  Detaylı Bilgi için Tıklayınız…

  1
  2
  3
  4
  5
  1

  2

  Avrupa Turları

  3

  Güney Amerika Turları

  4

  Afrika Turları

  5

  Uzakdoğu Turları

  Gezi Takvimi

  Kişiye Özel Turlar

  Fırsatlar

  ???????

  BİZDEN HABERDAR OLUN

  Kurumsal e-bültenimize üye olarak  duyurular, kampanyalar ve haberlerden bilgi sahibi olabilirsiniz.